پچ کورد فیبرنوری SC-SC SM SX 3M

شناسه محصول: 1890

130,000 تومان

فقط 1 عدد در انبار موجود است

فقط 1 عدد در انبار موجود است

0 افرادی که اکنون این محصول را تماشا می کنند!

توضیحات محصول

پچ کورد فیبر نوری SC-SC SM SX 3M :

رنگ کابل : زرد
رنگ کانکتور : آبی
طول کابل : 3 متری
نوع کانکتور : SC-SC
ساختار : Simplex
سازگار با کابل فیبر نوری : Single Mode

دیدگاه ها

0 بررسی
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

پاک‌کردن فیلترها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پچ کورد فیبرنوری SC-SC SM SX 3M”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *