پچ کورد فیبرنوری SC-SC SM DX 2M

شناسه محصول: 1886

160,000 تومانعدد

موجود

موجود

0 افرادی که اکنون این محصول را تماشا می کنند!

توضیحات محصول

مشخصات پچ کورد فیبر نوری SC-SC SM DX 2M  :

رنگ کابل : زرد
رنگ کانکتور : آبی
طول کابل : 2 متری
نوع کانکتور : SC-SC
ساختار : Duplex
سازگار با کابل فیبر نوری : Single Mode

دیدگاه ها

0 بررسی
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

پاک‌کردن فیلترها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پچ کورد فیبرنوری SC-SC SM DX 2M”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *